O nas

Jesteśmy zmotywowanym, entuzjastycznym zespołem, który wierzy, że najtańsza energia jest tą, której nie zużyjemy. Pomagamy naszym klientom wdrażać projekty, które powodują, że ich rachunki za energię maleją, a produktywność ich przedsięwzięć rośnie.  Oferujemy klientowi nie prosty, gotowy produkt, ale proces poszukiwania najbardziej energoefektywnego rozwiązania tworzonego przez zespół specjalistów powołanych do rozwiązania konkretnego problemu.

Nasi audytorzy wpisani są do centralnego rejestru audytorów charakterystyki energetycznej budynków przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Należą również do Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. Nasi konsultanci wykonali dotychczas kilkadziesiąt audytów efektywności energetycznej. Z sukcesem pozyskaliśmy dla naszych klientów świadectwa charakterystyki energetycznej oraz unijne dotacje.

Przejmij kontrolę nad swoją energią – nie traktuj energii jako kosztu stałego-nie płać rachunków, których nie rozumiesz.

Dokonując usprawnień i optymalizacji zużycia energii poprawisz swój biznes i zwiększysz swoje dochody. Pierwszym krokiem jest audyt energetyczny, który pozwoli uzyskać odpowiedzi na pytania:

– na jakie procesy zużywane jest najwięcej energii i w jaki sposób usprawnić procesy
– jaki jest koszt modernizacji
– jak duże oszczędności można uzyskać wprowadzając modernizacje